Spis bohaterów


Bohaterzy:~Megan~23 lata~

Zawodowa modelka. Gdy miała 15 lat wyprowadziła się do USA, by spełniać marzenia. Niestety musi wrócić do Londynu z powodu śmierci rodziców, ponieważ jej młodsza siostra nie ma pełnoletniego opiekuna. Nigdy nie interesowała jej rodzina. Jest bardzo poważna, cyniczna i zarozumiała.


~Lexi~16 lat~

Młodsza siostra Meg. Mimo straty rodziców próbuje zostać tą samą osobą. Ma wesołe usposobienie, jest spontaniczna i lubi sie bawić. Posiada kochających przyjaciół, a w wolnym czasie prowadzi bloga.


~Maci~16 lat~

Najlepsza przyjaciółka Lexi. Mieszka ze starszym bratem w Londynie. Jej rodzice są Nowo Yorskimi biznessmenami. Pasjonuje się muzyką i tańcem. Uwielbia się śmiać.


~Josh~24 lat~

Starszy brat Maci. Zakochany na zabój w Megan. Gra na gitarze i występuje w spotach reklamowych. Najbardziej na świecie kocha swoją siostrę i zrobi dla niej wszystko. Jest romantykiem. Nie szczyci się ilością pieniędzy, które posiada.


~Amanda~22 lata~

Najlepsza przyjaciółka Megan. Jej ojciec ma bardzo znaną wytwórnię płytową, dzięki czemu zna wiele sławnych osób. Jest otwarta na świat, ale często puszczają jej nerwy. Umie walczyć o swoje. Dba o Lexi bardziej niż jej siostra.


~Mat~17 lat~

Chłopak Maci. Uzależniony od swojej dziewczyny, papierosów i pianina. Jest synem dwóch homoseksualistów, został adoptowany. Nie przeszkadza mu miłość rodziców. Mat to otwarty chłopak, dlatego jest tak popularny.


~George~17 lat~

Najlepszy kumpel Matiego. Jego marzeniem jest granie w zespole. Mieszka z matką i starszą siostrą. Lubi od czasu do czasu zapalić skręta, ale na codzień trzyma się papierosów, które próbuje rzucić. Jest cichy i zamknięty w sobie, po tym co przeżył.


~Max~20 lat~

Starsza siostra Georga. Pomimo urody jest samotnikiem. Jej przyjaciółka niedawno wróciła z odwyku i nie poznaje Maxie. Uratowała życie brata.


~Effy~19 lat~

Przyjaciółka Max. Mieszka sama, gdyż niedawno wróciła z 10 miesięcznego odwyku od ciężkich narkotyków. Podczas ćpania uroiła sobie uczucia do jednego z członków pewnego zespołu. Z czasem miłość do niego przerodziła się w mocną więć psychiczną. Postabowiła pomóć Maxie powrócić do życia codziennego.


~Cassie~16 lat~

Przyjechała z kolorowega Las Vegas do szarego Londynu. Jej rodzice wzięli rozwód. Znienawidziła matkę za to, że nie pozwoliła jej zostać w Ameryce z ojcem. Nie potrafi się zaklimatyzować. Uwielbia smak tytoniu, to jej małe uzależnienie.


~Melanie~20 lat~

Cioteczna siostra Lexi i Megan. Przyjeżdża z Australii żeby wspomóc dziewczyny, bo uważa, że nie dają sobie rady. Gdy poznaje Effy, zaprzyjaźnia się z nią i zmienia jej życie. Najlepsza przyjaciółka Harrego Stylesa.~Cher~18 lat~

Nienawidzi One Direction. Ma poważne problemy w szkole i potajemnie eksperymentuje z naroktykami.


~Freddie~21 lat~

Przyjaciel Josha. Jest akrotem, ale studiuje psychologię. Nie ma rodziców, nigdy ich nie poznał. Wychował się w sierocińcu. Jest spontaniczny i pomimo wszystko kocha życie.


~Brayan~17 lat~

Nowy uczeń tutejszej szkoły. Mieszka w internacie, bo miał już dość patologii w jego domu rodzinnym. Martwi się, że zostawił swoją czteroletnią siostrę, Charlotte, z matką alkoholiczną. Dopiero, gdy przypadkiem poznaje Zayna otwiera się przed nim i mówi o swoich problemach.


~Charolotte~4 lata~

Najważniesza osoba w życiu Brayana.~Oliver~16 lat~

Mieszka w Socho. Jest homoseksualistą i z tego powodu szuka akceptacji, ale nie u wszystkich ją znajduje. Uwielbia ubierać się kolorowo. Jeździ na deskorolce i gra w piłkę nożną.


~Daniel~16 lat~

Wielbiciel ciężkiem muzyki. Ubiera się na czarno i nosi glany. Jest przyjacielem Olliego i z tego powodu niektórzy biorą go za jego chłopaka.~~~

Pedro&Derp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz