Imaginy Harry

~Imagin Harry~
Wyobraź sobie:
Jesteś na plaży. Twoje ciało jest rozgrzane i zaczyna ci to doskwierasz. Mówisz przyjaciółce, że idziesz się wykąpać. Ona tylko przytakuje nie odrywając wzroku od grupki chłopaków. Kierujesz się w stronę wody z zamiarem wskoczenia do niej. Zaczynasz biec, bo jesteś już blisko. Plum, tyle cię widzieli, bo wylądowałaś pod lodowatą wodą Morza Śródziemnego. Wynurzasz się, a przed tobą stoi dość wysoki i mega przystojny chłopak. Uśmiechacie się do siebie przez przynajmniej  dwie minuty. Wgapiacie się w siebie w ciszy. Nagle chłopak zaczyna do ciebie mówić.
-Cześć, jestem Harry.-Uśmiechnął się jeszcze ładniej i podał ci rękę.
-Cześć, ja jestem [T.I]. Miło mi cię poznać.-Uścisnęłaś jego dłoń i także odwzajemniłaś uśmiech.
-Co tu robisz?-Zapytał nadal uśmiechając się i patrząc ci w oczy.
-Naprawdę głupie pytanie. Mamy lipiec. Jesteśmy we Włoszech. Jestem tutaj z przyjaciółką na wakacjach. A ty co tu robisz?-Zapytałaś lekko chowając się pod wodą.
-Podobnie jak ty. Mam dwa tygodnie wolnego, więc wybraliśmy się z chłopakami na wakacje. Może twoja przyjaciółka chce poznać moich przyjaciół?-Zapytał z czarującą chrypką w głosie.
-Możliwe. Chodź najpierw ty ją poznasz-uśmiechnęłaś się i pociągnęłaś Harry'ego w stronę waszego miejsca plażowego.
-[I.P] żyjesz jeszcze?-Chlapnęłaś na swoją przyjaciółkę zimną wodę, która została na tobie po wyjściu z morza.
-Przecież cię kiedyś zabiję za to co robisz.-Powiedziała podrywając się szybko.
-[I.P] to jest Harry. Harry to jest [I.P].-Przedstawiłaś Harry'emu przyjaciółkę.
-Cześć, miło cię poznać.-Powiedział Harry machając twojej przyjaciółce.
Po chwili twoja przyjaciółka powiedziała do ciebie, żebyście się już zbierały. W tym samym czasie Harry powiedział, że oni też się już będą zbierać. Dał ci swój numer i powiedział:" No to do zobaczenia w klubie. Adres wyślę ci sms, ale najpierw musisz do mnie napisać." Ucałował cię w policzek, pomachał twojej przyjaciółce i odbiegł w stronę swoich kolegów. Razem z przyjaciółką zabrałyście się do hotelu. Gdy dojechałyście na miejsce wysłałaś sms'a do Harry'ego i po chwili dostałaś odpowiedź, w której był adres klubu i godzina, o której macie się spotkać. No dobra macie półtorej godziny na naszykowanie się. Wzięłaś prysznic, założyłaś miętowe szorty, białą koszulkę i do tego czarne krótkie trampki, włosy zostawiłaś rozpuszczone. To wszystko zajęło ci godzinę, a do wyznaczonego miejsca jest akurat pół godziny drogi. Twoja przyjaciółka czekała już na ciebie gotowa, więc szybko ostatni raz przejrzałaś się w lustrze i wybiegłyście przed hotel do zamówione ówcześnie przez twoją przyjaciółkę taksówkę. Po pół godzinie drogi byłyście pod jakimś vipowskim klubem przed którym czekało pięciu chłopaków. Ujrzałaś Harry'ego i od razu zaczęłaś się uśmiechać. Wyszłyście z przyjaciółką z pojazdu i podeszłyście do chłopaków. Harry przedstawił Wam wszystkich włącznie z dwiema dziewczynami, które dołączyły do was w przeciągu minuty. Weszliście do klubu i zaczęła się zabawa. Zamówiliście pełno drinków tylko jeden z was, Liam, nie pił, bo nie może. Harry zaciągnął cię na parkiet i skakaliście do szybkich, głośnych kawałków. Co chwilę któreś z was szło po coraz to nowe drinki. Nagle Harry zaczął cię całować. Ty nie byłaś mu dłużna. Namiętne pocałunki nie skończyły się tylko na ustach, otóż Harold zaczął całować całe twoje odkryte ciało. Po chwili Harry wziął cię za rękę i pociągnął cię do łazienki na zapleczu.
-Nie mogę się powstrzymać.-Powiedział nie przerywając pocałunków.
-Nie powstrzymuj się.-Powiedziałaś wplątując ręce w jego loki. Puściliście się na chwile by pozbyć się twoich i jego szortów. Wszedł w ciebie. Zaczęłaś cicho pojękiwać. Podobało ci się.
-Fajnie, że robimy to w klubowej łazience.-Powiedziałaś przyciskając jego głowę do twojego biustu.
-Nieważne gdzie, ważne, że razem.-Powiedział w momencie gdy doszedł.
Po pół godzinie "łazienkowej zabawy" Harry opuścił twoje ciało. Ubraliście się i wróciliście do reszty na parkiet. Zauważyłaś, że twoja przyjaciółka obmacuje się z Zaynem na kanapach. Uśmiechnęłaś się na myśl, że przypadli sobie do gustu, bo ty poczułaś coś więcej do Harry'ego niż tylko jednorazowy sex.
~~~
I jak, podoba wam się? Ja jestem w miarę zadowolona z tego Imagina. To mój oficjalnie pierwszy, ale chyba wyszedł dobrze, prawda? Czekam na opinię <3 Alex xx
________________________________________________________________________________

7 komentarzy:

 1. Super :) bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. jest bardzo fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny ...czytam go już któryś raz i ciągle mi się nie nudzi...genialny

  OdpowiedzUsuń
 4. tum tum tum bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne tylko mało zboczonych rzeczy. :( Oliwia

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny imagin! Czekam na więcej.

  Ja też zaczęłam pisać, wpadnij http://onedirection-imaginy-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń